اگر آکادمی Umbrella بیشتر از یک سریال تلویزیونی احساس یک فیلم طولانی را داشته باشد ، یک دلیل وجود دارد و هیچ ارتباطی با این واقعیت ندارد که این پروژه این مدت زمان زیادی را صرف توسعه به عنوان یک ویژگی در یونیورسال و همه چیز با پس زمینه استیو بلکمن صرف کرده است. . قبل از اینکه به عنوان showrunner برای سری Netflix معرفی شود ، بلکمن روی Altered Carbon کار کرد ، یک اصلی علمی تخیلی بزرگ روی سیستم عامل. همانند Altered Carbon ، آکادمی Umbrella بیشتر از سبک بصری خود را از فیلم وام گرفته است ، و آنها تنها دو سریال تلویزیونی هستند که با دوربین دیجیتال با فرمت بزرگ روی الکسا 65 شلیک می شوند.

بلکمن به لس آنجلس تایمز گفت که زیبایی بصری این نمایش به دلیل خود دوربین زیاد است. وی توضیح داد: "این یک دوربین فیلمبرداری است ، اما بسیار زیبا و سینمایی است ، بنابراین واقعاً به شما ظاهری تقریباً تحریک آمیز می دهد." "ما کاملا جعبه نامه نیستیم ، اما آن سبک را داریم."

سبک بصری آکادمی Umbrella تأثیرات غیر منتظره ای دارد

آکادمی چتر

از نظر شیوه ای ، آکادمی Umbrella ممکن است بلافاصله مقایسه هایی را با فیلم های X-Men ، Kick-Ass یا حتی راهنمای Hitchhiker برای کهکشان انجام دهد. با داشتن گروهی از ابرقهرمانان ناخوشایند در هسته اصلی آن ، می توان آن را با هر تعداد قطعه اکشن مبتنی بر طنز آسان کرد ، که شاید بتوان از کارهای قبلی استیو بلکمن در لژیون ردیابی کرد. آکادمی Umbrella میان داستان های علمی تخیلی ، بیش از حد خشونت و کلی تمسخرها خط عجیبی قدم می زند (نگاه کنید به: پدر بیگانه ، مادر ربات ، و باتری شامپانزه) ، اما کار می کند.

با توجه به الن پیج ، با این حال ، سبک بصری نمایش در واقع بیشتر تحت تأثیر معدود کارگردانانی بود که در قلمرو ابرقهرمانان تجربه صفر داشته اند. در مصاحبه ای با Vanity Fair ، پیج توضیح داد که آکادمی Umbrella بسیاری از نشانه های خود را از هارولد و کارگردان مود ، هال اشبی و همچنین وس اندرسون گرفته است. تأثیر آنها کاملاً واضح است ، خصوصاً از نظر روابط بین خواهران و برادران هارگریوز. اگرچه به وضوح ناکارآمد است ، یک محبت آشکار بین آنها وجود دارد ، هرچند که ممکن است این محبت گاهاً خشک شود.

قوس تلویزیون وانیا از نظر روانی ریشه دارد

الن پیج در آکادمی چتر

اگرچه آسیب های بزرگ شدن توسط یک پدر خوانده ، که تنها علاقه او به نظر می رسد سوءاستفاده از قدرت فوق العاده فرزندانش است ، به هر یک از بچه های Hargreeves صدمه می زند ، اما به ویژه برای وانیا آسیب رسان است (الن پیج در این نمایش). به دلیل روابط تنگاتنگ او با پدر و خواهر و برادرهایش این است كه سرانجام او را به سمت سوءاستفاده سوق می دهد و اوج ویولن سفید می شود و آخرامان را به حرکت در می آورد.

در حالی که قوس شخصیت در کمیک کمی واضح تر است ، اما در نمایش ، نزول آهسته وانیا به جنون نهایی به صورت دقیق انجام می شود. استیو بلکمن به هالیوود ریپورتر گفت که بخش بزرگی از این سریال برای او تمرکز بر روی تأثیرات روانی ضربه روحی در کودکی بود. قوس خاص وانیا به دلیل تمایل پیج برای تحقق "تحول بنیادین" به وجود آمده است. این همچنین به عنوان توضیحی برای ارتباط روی پرده وی با لئونارد (جان مگارو) ، که به نوعی تعریف کتاب درسی از یک سوءاستفاده عاطفی است. در حالی که بلکمن اعتراف می کند که با توجه به زمان بیشتر ، وانیا احتمالاً روابط پرچم های قرمز را دیده است ، او قبلاً چنان آسیب دیده بود که لئونارد قادر به دستکاری راحت تر او است.

باور کنید یا نه ، شخصیت های تلویزیون از طنز کم رنگ می شوند

آکادمی چتر

اقتباس روی صفحه نمایش Netflix از آکادمی Umbrella ، بیشتر شخصیت های کمیک را دست نخورده نگه داشته است ، اما این بدان معنا نیست که این شخصیت ها دقیقاً همانطور که ساخته شده اند ، از صفحه به صفحه دیگر پرش کرده اند. در حالی که مواردی مانند کمیسیون ، کارفرمای سابق شماره پنج و اصلی ترین شخصیت فصل اول سریال ، در کمیک های جرارد و راه و گابریل با وجود وجود دارد (البته تحت نام مستعار "Temps Aeternalis") ، رئیس سازمان در این نمایش حضور دارد. هندلر ، زنی بسیار انسانی با بازی کیت والش بود. در این طنز توسط یک ماهی در بدنه ربات به نام Carmichael اجرا می شود که به طرز شگفت آور مسخره ترین چیز از منبع منبع نیست.

بسیاری از موارد دیگر مانند این بین این دو ویژگی وجود دارد ، و در حالی که ممکن است جزئیات خاصی برای طرفداران طنز کار کند ، داشتن شخصیت هایی که تا کنون از واقعیت حذف شده اند احتمالاً بهترین تلاش برای انجام مخاطبان اصلی تلویزیون نیست. برای سرمایه گذاری در داستانی که اساساً آن درباره پویایی خانواده است. کامرون بریتون ، که قاتل کمیسیون ماسک پوشیدن حیوانات را به عهده دارد ، به دن جیک گفت که حتی او و مری جی جی بیلیگ چا-چا برای نمایش حاضر شده اند. وی گفت: "آنها خیلی جادار هستند." "آنها باید کمی بیشتر زمینی شوند."

مری جی. بیلیج می خواست مانع از خودش در آکادمی Umbrella شود

مری جی. بیلیج در آکادمی Umbrella

تا آنجا که تفاوت های بارز بین طنز آکادمی Umbrella و سریال Umbrella Academy Netflix وجود دارد ، یکی از قابل توجه ترین تغییرات (و همچنین بزرگترین پیشرفت ها)از نظر تنوع بازیگران است. نمایش برای خدمه سریال که استیو بلکمن برای هالیوود ریپورتر توضیح داد ، اهمیت داشت. بنابراین ، هنگامی که به بازیگران نمایش رسید ، تغییراتی ایجاد کردند و یکی از بزرگترین آنها با Cha-Cha بود ، که درمان معاوضه جنسیتی را برای این سریال بدست آورد و توسط مری جی بیلیگ بازی می شود.

اما گرفتن Blige کار ساده ای نخواهد بود . یا حداقل ، این همان چیزی بود که بلکمن هنگامی که اولین بار نام او در جلسه بازیگران برده شد ، فرض کرد. به نظر می رسد ، آنچه که واقعاً مورد نیاز بود نوید کار شیرین کاری خودش بود. وی گفت: "آنها می روند ،" بله ، او می خواهد قاتل شود ". او به Vulture گفت و گفتگوهای خود را در مورد Blige بازگو کرد. "" او می خواهد مشت و پرتاب و شلیک کند. بنابراین من با مری تلفنی کردم و او مانند این است ، "اگر اجازه دهید من پانچ بزنم و شلیک کنید و مانع هایم را انجام دهم ، من وارد آن هستم." "از طرف خودش ، Blige از طرفداران بزرگ بازی قاتل بوده است. این نوازنده / بازیگر به لس آنجلس تایمز گفت که عاشق مباحث است. او گفت: "من همیشه می خواستم یاد بگیرم كه چگونه اسلحه شلیك كنم." "من می دانم چگونه اکنون انواع اسلحه ها را شلیک می کنم. و هنرهای رزمی را می دانم."

دلیلی وجود دارد که هیچ تلفن همراه را در این نمایشگاه مشاهده نمی کنید

آکادمی چتر

صرف نظر از اینکه آکادمی Umbrella Netflix در همان زمان JFK مانند همتای طنز خود خاموش خواهد شد یا خیر ، موارد خاصی وجود دارد که اشاره به این واقعیت دارد که حداقل در یک واقعیت نه کاملاً خاص ما. استیو بلکمن به فیلم گفت: فقدان فناوری این نمایش یکی از اصلی ترین نشانه های زمانبندی طنز JFK است ، حتی اگر نمایش کاملاً همان روایت را دنبال نکند. و در حالی که استفاده از میکرو فیش آلیسون یک تخم مرغ بسیار جالب عید پاک است ، یک پیشرفت بزرگ فناوری در سری وجود دارد که کاملاً از دست رفته است: تلفن های همراه.

در مصاحبه بازیگران با Screen Rant ، هر دو الن پیج و رابرت شهان ، كلائوس بازی می كنند ، از عدم وجود فناوری سلولی آكادمی چتر ابراز قدردانی كردند. شهان گفت: "[Y] شما می دانید ، از دنیایی که کاملاً تحت کنترل و وسواس تلفن های هوشمند است ، به شما احترام می گذارند." "این یک روش جدید است. انسانها به روشی که قبلاً انجام می دهند ، ارتباط برقرار نمی کنند."

جرارد وی کاملاً وارد موسیقی برنامه تلویزیونی نمی شود

آکادمی چتر

موسیقی متن فیلم برای آکادمی Umbrella ممکن است به اندازه شخصیت های سریال الکترونیک باشد. از سریال "من فکر می کنم اکنون ما تنها هستیم" در اپیزود یک و "سینرمن" نینا سیمون در قسمت سوم تا "خروج موسیقی (برای یک فیلم") از Radiohead در قسمت هفتم ، این نمایش هیچ کمبودی با موسیقی متنوع و جالب دارد. اما ، متنوع و جالب به نظر می رسد ، هنوز هم از نظر جرارد وایت کمی جریان اصلی دارد.

این سازنده طنز به NME گفت: اگرچه موسیقی نقش مهمی در چگونگی نزدیک شدن او به کلیت کتاب (به طور خاص Teenage Fanclub ، Pixies و Pumpkins Smashing) داشت ، اما وقتی به نمایش درآمد ، او حرفی برای گفتن نداشت. چه چیزی به موسیقی متن رفت این به استیو بلکمن واگذار شده بود ، که وای می گوید "ایده ای کاملاً واضح از موسیقی که می خواست از آن استفاده کند" داشته است. با این حال ، امید راه این است که آنها بتوانند از موفقیت این نمایش در فصل دوم خود استفاده کنند تا مخاطبان را با موسیقی معرفی کنند که او از آن به عنوان "چیزهای چپ تر مرکز" یاد می کند.

وو به این انتشارات گفت: "من همیشه ترانه ای از گروه یا سیم یا باند چهار را انتخاب می کردم و نوع کاری را که استیو انجام می داد ،" اگرچه فکر می کنم او در استفاده از آهنگهایی که قبلاً شنیده اید به طرز واقعا جالب باورنکردنی است. "

عقیق و فیروز

این سریال مانند یک ویژگی فیلمبرداری شده است

40 فیلم برتر اکشن

کریستوفر نولان به وقوع این فیلم کمک کرد

نتفلیکس قصد دارد سریال جدیدی بر اساس مجموعه تلویزیونی Vikings بسازد که پیش از این از شبکه هیستوری پخش می‌شد.

، ,  ,یک ,آکادمی ,نمایش ,های ,است ، ,آکادمی umbrella ,وجود دارد ,، اما ,استیو بلکمن ,آکادمی umbrella بیشتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رسد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. golbonavishan روز نوشت های من بنادکوک بلاگ خانه هوش مصنوعی paadra 600d آموزش وردپرس yasiflowert